iiyama Skærm
23.8" - 120 Hz - 4 ms - 1x HDMI - Hvid - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.652,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.622,-
DKK
(1.297,60 ekskl. moms)
Porte & Grænseflader
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 2 |
| HDCP | Ja |
Design
| Produktfarve | Hvid |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Pivot vinkel | 90° |
| Drejevinkel område | -60 - 60° |
| Hældningsvinkelområde | 23° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 12 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539 mm |
| Dybde (med stativ) | 209,5 mm |
| Højde (med stativ) | 372 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,7 kg |
Andre funktioner
| Angiv højde (med stativ) (tommer) | 495 mm |
| Compliance-certifikater | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Silver |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 in) |
| Skærmteknologi | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Responstid | 4 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 140 kHz |