iiyama Skærm
24.1" - 100 Hz - 4 ms - 1x HDMI - Sort - 16:10
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.967,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.937,-
DKK
(1.549,60 ekskl. moms)
Design
| 4-side slim bezel | |
| Produktfarve | Sort |
| Pivot vinkel | 90° |
Projektør
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80M:1 |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 15 W |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Præstation
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Funktioner
| Antal USB type-C-porte | 1 |
Ergonomisk
| OSD-sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Spansk, Italiensk, Kinesisk, Russisk, Japansk, Tjekkisk, Hollandsk, Polsk, Tyrkisk, Ukrainsk |
| Drejevinkel område | 120° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Justerbar højde (maks.) | 52,1 cm |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Vægt & størrelser
| Højdejustering | 150 mm |
| Højde (uden stativ) | 373,5 mm |
Scanning
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Intern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 12 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5-35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10-80 % |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | CE, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
| Bredde | 533,5 mm |
| Dybde | 209,5 mm |
| Vægt | 4,9 kg |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ErP, TCO |
Display
| Skærm diagonal | 61,2 cm (24,1 in) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 61,1 cm |
| Skærmteknologi | IPS |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:10 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Responstid | 4 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 135 kHz |
| Pixel pitch | 0,27 x 0,27 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 51,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 32,4 cm |