iiyama Skærm
42.5" - 3 ms - 2x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
5.226,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
5.196,-
DKK
(4.156,80 ekskl. moms)
Funktioner
| Skærmoverflade | Mat |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| HDCP | Ja |
| Indbygget KVM switch | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning op til | 95 W |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal downstream-porte | 2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 7 W |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | 10° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 200 x 100 mm |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 41 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 41 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 79 kWh |
Andre funktioner
| Bredde | 977,5 mm |
| Dybde | 251 mm |
| Højde | 621,5 mm |
| Vægt | 14,7 kg |
| Compliance-certifikater | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80 % |
Emballage indhold
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 108 cm (42,5 tommer) |
| Skærmteknologi | VA |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 @ 60 Hz pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 450 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Responstid | 3 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
| NTSC-dækning (typisk) | 85% |
| Pixel pitch | 0,245 x 0,245 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 94,1 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 52,9 cm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 135 kHz |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |