ASUS ZenScreen MB16AHV skærm - LED baglys - 15.6" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.581,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.551,-
DKK
(1.240,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 800:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 262.000 farver |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 34,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 19,4 cm |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ingen |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 15 W |
| HDMI | Ingen |
| Antal mini HDMI-porte | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| Opladningsport type | USB Type-C |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 15 - 35° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | B |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 6 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 15 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1663043 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 358 mm |
| Dybde (med stativ) | 10 mm |
| Højde (med stativ) | 225 mm |
| Vægt (med stativ) | 900 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 450 mm |
| Pakkedybde | 114 mm |
| Pakkehøjde | 297 mm |
| Pakkevægt | 2,1 kg |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | SPLENDID |