ASUS VT169HE skærm - LED baglys - 16" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.892,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.862,-
DKK
(1.489,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærmstype | Bordplade |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 220 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Synsvinkel, vertikal | 170° |
| Vis antal farver | 262.000 farver |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 34,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 19,4 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 84 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 59 - 61 Hz |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 30° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 8 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 7,38 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 2052515 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 377,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 189,4 mm |
| Højde (med stativ) | 280,7 mm |
| Vægt (med stativ) | 1,46 kg |
| Bredde (uden stativ) | 377,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 44 mm |
| Højde (uden stativ) | 235,9 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 434 mm |
| Pakkedybde | 122 mm |
| Pakkehøjde | 350 mm |
| Pakkevægt | 2,93 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR, EPEAT Silver, Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Øjenpleje+, SPLENDID |
| Certificering | Energy Star EPEAT Silver TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light FSC MIX |