ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
6.491,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
6.461,-
DKK
(5.168,80 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
6.621,-
DKK
(5.296,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Paneltype | WOLED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 1300 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1.073 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,182 x 0,182 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,2 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveskala DCI-P3 | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 15 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Indbygget KVM switch | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 8 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | 15 - -15° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 20 - -5° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 33 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 40 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 44 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 2347008 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 714 mm |
| Dybde (med stativ) | 274 mm |
| Højde (med stativ) | 579 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 714 mm |
| Dybde (uden stativ) | 71 mm |
| Højde (uden stativ) | 430 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 868 mm |
| Pakkedybde | 514 mm |
| Pakkehøjde | 238 mm |
| Pakkevægt | 13,5 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | ASUS OLED Care |
| Nærhedssensor | Ja |