ASUS ProArt PA278CV skærm - LED baglys - 27" - IPS - 5ms
WQHD 2560x1440 ved 75Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.904,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.874,-
DKK
(2.299,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 2560 x 1440 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | SmartContrast |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 112 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 46 - 75 Hz |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Grafisk design |
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Farve | Sølv |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydindgang | Ingen |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| Opladningsport type | USB Type-C |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 32 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 21,28 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 384242 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 615 mm |
| Dybde (med stativ) | 228 mm |
| Højde (med stativ) | 524 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,4 kg |
| Bredde (uden stativ) | 615 mm |
| Dybde (uden stativ) | 54 mm |
| Højde (uden stativ) | 372 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 731 mm |
| Pakkedybde | 227 mm |
| Pakkehøjde | 456 mm |
| Pakkevægt | 10,7 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |