ASUS ProArt PA147CDV skærm - LED baglys - 14" - IPS - 5ms
Full HD 1920x550 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.356,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.326,-
DKK
(3.460,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 35,6 cm (14") |
| Skærmopløsning | 1920 x 550 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 32:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærmoverflade | Mat |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Pixeltæthed | 143 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 34,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 9,86 cm |
| Digital horisontal frekvens | 24 - 83 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 23 - 60 Hz |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Grafisk design |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
Ergonomisk
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 0 - 90° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 25 - 70° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 9 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 10 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1118999 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 357,2 mm |
| Dybde (med stativ) | 20,7 mm |
| Højde (med stativ) | 127,7 mm |
| Vægt (med stativ) | 950 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 440 mm |
| Pakkedybde | 92 mm |
| Pakkehøjde | 290 mm |
| Pakkevægt | 2,3 kg |
| Pakketype | Kasse |