Leifheit 56792 moppesystem & spand Enkelt beholder Turkis, Hvid
Funktioner
| Type | Mop & bucket set; Mop & bucket set |
| Moppe inkluderet | Ja; Ja |
| Materiale | Metal, Plast, Viskose; Metal, Plast, Viskose; Metal, Plast, Viskose |
| Produktfarve | Turkis, Hvid; Turkis, Hvid; Turkis, Hvid |
| Beholderens kapacitet (vand) | 12 L; 12 L; 12 L |
| Konstruktion | Enkelt beholder; Enkelt beholder; Enkelt beholder |
| Håndtag | Ja; Ja; Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 390 mm |
| Pakkedybde | 290 mm |
| Pakkehøjde | 290 mm |
| Pakkevægt | 1,27 kg |
Vægt & størrelser
| Pakkevægt | 1,27 kg; 1,27 kg |
| Pakkehøjde | 290 mm; 290 mm |
| Pakkebredde | 390 mm; 390 mm |
| Pakkedybde | 290 mm; 290 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Antal | 1 |