Le Creuset Signature Square Grill Pan 26cm meringue (20183267160422)
Funktioner
| Type | Bradepande |
| Form | Firkant |
| Produktfarve | Beige |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Håndtag, antal | 2 |
| Materiale | Støbejern |
| Kan kommes i fryseren | Ja |
| Indvendig belægning | Emalje |
| Beklædning, slip-let | Ja |
| Låg inkluderet | Ingen |
| Egnet til kogepladetyper | Keramisk, Gas, Induktion |
| Oprindelsesland | Frankrig |
Vægt & størrelser
| Diameter | 26 cm |
| Bredde | 299 mm |
| Dybde | 36 mm |
| Højde | 53 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |