Lanberg PPSA-1024-S
patch-panel - 1U - 19"
Producent: LANBERG
Produkt nr: PPSA-1024-S
EAN: 5901969428339
Varenummer: F21520520
billigst-pricerunner
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Lanberg PPSA-1024-S
Producent: LANBERG
Produkt nr: PPSA-1024-S
EAN: 5901969428339
Varenummer: F21520520
På lager - forsendelse samme hverdag, ved bestilling inden kl. 16.00
(279,20 ekskl. moms)
Produkt nr: PPSA-1024-S
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Lanberg PPSA-1024-S - Patch-panel - 1U - 19\"
Køb Lanberg PPSA-1024-S patch-panelet nu og fjern rod i kablerne i dit netværk!
Netværk
Porte, antal 24
Understøttede kabeltyper Cat6a
Kabelafskærmning F/UTP (FTP)
Design
Produktfarve Grå
Materiale ABS, Metal
Montering Reolmontering
Rackkapacitet 1U
Forbedret kabelstyring Ja
Vægt & størrelser
Bredde 445 mm
Højde 44.45 mm
Dybde 102 mm