Kensington Presenter Expert Red Laser with Cursor Control fjernbetjening til præsentation
sort
Præstation
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB |
| Modtagertype | Standardmodtager |
| Trådløs teknologi | RF |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Trådløs rækkevidde | 45 m |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Præsentationsfunktioner | Laserpointer, Fjernbetjening |
| Antal knapper | 4 |
| Laserpen farve | Rød |
| Indikator for batteriniveau | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Kompatible operativsystemer | Windows 8; macOS X 10.11; Vista; Windows 11; XP; Windows 10; Windows 7 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 135 mm |
| Pakkedybde | 190 mm |
| Pakkehøjde | 190 mm |
| Pakkevægt | 200 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Bæretaske | Ja |
Logistik data
| Antal pr. EUR-palle | 336 stk |
| Ydre emballage nettovægt | 809 g |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 150 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 323 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 204 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,07 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |