Maximum COMBO212 fjernsynsantenne Udendørs
Funktioner
| Placering | Udendørs |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Materiale | Metal |
| Forstærkning (UHF) | 14 dB |
| Modtagelsesområde (VHF kanal) | 5 - 12 |
| Understøttede radiobånd | DAB, UHF, VHF |
| Stik | F |
| Forstærkning (VHF) | 8 dB |
| Antal elementer | 45 |
| Modtagelsesområde (UHF kanal) | 21 - 48 |
| Impedens | 75 ohm (Ω) |
| Modtagelsesområde (UHF) | 470 - 700 MHz |
| Modtagelsesområde (VHF) | 170 - 230 MHz |
Vægt & størrelser
| Vægt | 2,5 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 205 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 1125 mm |
| Pakkevægt | 2,72 kg |