Qoltec GOLD
HDMI-kabel med Ethernet - 5 m
| Kabeltype | Ultra High Speed - HDMI-kabel med Ethernet 8K60 Hz (7680 x 4320) support |
| AWG American Wire Gauge | 26 |
| Kappemateriale | PVC |
| Kabel længde | 5 m |
| Belagt stikforbindelse | Guld |
| Egenskaber | Dolby TrueHD support, Lip-Sync teknologi, HDR support, Variable Refresh Rate (VRR), Enhanced Audio Return Channel (eARC), Display Stream Compression (DSC), 4:4:4 Chroma Subsampling, 4:2:0 Chroma Subsampling, 4:2:2 Chroma Subsampling, 3D-klar, 48 Gbps support, HDR 10+ support, DTS-HD support, 120 Hz Refresh Rate, 32 audiokanaler, 48-bits dyb farve, 2-vejs |
| Farve | Sort |
| Forbindelsesled | 19 pin HDMI Type A - han |
| Stikforbindelse (anden ende) | 19 pin HDMI Type A - han |
| Overensstemmelsesstandarder | CEC 2.0 |
| Vægt | 370 g |
| Bredde ved forsendelse | 21 cm |
| Dybde ved forsendelse | 24.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 4 cm |
| Vægt ved forsendelse | 374 g |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |