Lenovo USB-C to Slim-tip Cable Adapter
stikadapter
Funktioner
| Stik 1 | USB-C |
| Stik 2 | Slim-tip |
| Stik 1 køn | Hunstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Kompatible produkter | ThinkPad Helix, ThinkPad 13, Thinkpad Edge E570, Yoga 370, Thinkpad L560, Thinkpad T470, Thinkpad X1 Carbon 4th Gen, YOGA 730-15IKB, V330-14IKB, V130-14IKB, V330-15ISK, ThinkPad Yoga 11e 5th Gen, Yoga 11e 4th Gen, Thinkpad Edge E575, Thinkpad Edge E470, Thinkpad L570, Thinkpad T470s, Thinkpad P51s, Thinkpad X260, V730-13, V130-14IGM, V130-15IKB, V330-15IKB, ThinkPad 11e 5th Gen, 11e 4th Gen, Thinkpad E475, Thinkpad X380 Yoga, Thinkpad L470, Thinkpad T570, Thinkpad X270, Thinkpad X250, V330-14ARR, V130-15IGM, V330-14ISK, V720-14 |
Vægt & størrelser
| Kabellængde | 0.02 m |
| Bredde | 180 mm |
| Vægt | 15.2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 210 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 10 mm |
| Pakkevægt | 31.4 kg |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Godkendelser
| Certificering | CE |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |