Jabra EHS Adapter for Alcatel
hovedsætadapter
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Kompatible produkter | Avaya 1608, Avaya 1616, Avaya 2410, Avaya 5410, Avaya 5420, Avaya 5610, Avaya 6224d+m, Avaya 6416d+m, Avaya 6424d+m, Avaya 9620, Avaya 9630, Avaya 9640, Avaya 9650. Jabra PRo 9400, Jabra GO 6470, Jabra GN9120/GN9125 EHS, Jabra GN9120/GN9125 DUO EHS, Jabra GN9350, Jabra GN9350e, Jabra GN9330. |
Emballeringsdata
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |