Głośnik Sound Party
Højttalere
| Antal højttalere | 2 |
| Diskanthøjttaler | Ja |
| Antal drivere til diskant | 1 |
| Bashøjttaler | Ja |
| Antal bashøjttalerdrev | 1 |
| True Wireless Stereo (TWS) teknologi | Ja |
Lyd
| Udgangseffekt (RMS) | 50 W |
| Woofer RMS-effekt | 35 W |
| Tweeter RMS-effekt | 15 W |
| Frekvensområde | 60 - 20000 Hz |
| Signal/støjforhold | 80 dB |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Bluetooth-område | 25 m |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
Design
| Produkttype | Festtaler |
| Produktfarve | Sort, Orange |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Belysning LED | Ja |
| Bærehåndtag | Ingen |
| Styrehjul | Ingen |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
Præstation
| Anbefalet brug | Universel |
| Indbygget mikrofon | Ja |
Strømstyring
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 5200 mAh |
| Batterispænding | 7,3 V |
| Batterilevetid (maks.) | 26 t |
| Opladningstid for batteri | 4 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 255 mm |
| Dybde | 92 mm |
| Højde | 92 mm |
| Vægt | 1,2 kg |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |