DELL AX510 Sort 2.0 kanaler 10 W
Lyd
| Lyd-output kanaler | 2.0 kanaler |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
Soundbar højttaler
| Soundbar-højttaler RMS-effekt | 10 W |
Subwoofer
| Subwoofer inkluderet | Ingen |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Bluetooth | Ingen |
| Wi-Fi | Ingen |
| Line-in | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 335,3 mm |
| Dybde | 55,9 mm |
| Højde | 40,6 mm |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85182200 |