Projector Lamp for Hitachi
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Hitachi |
| Kapabilitet | CP-TW3005 |
| Lampens levetid | 8000 t |
| Pæreeffekt | 350 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 150 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 150 g |