CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | NEC |
| Kapabilitet | M332XS, M352WS, M402H, M402W |
| Lampens levetid | 3000 t |
| Pæreeffekt | 280 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 163 mm |
| Dybde | 127 mm |
| Højde | 117 mm |
| Vægt | 180 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 163 mm |
| Pakkedybde | 127 mm |
| Pakkehøjde | 117 mm |
| Pakkevægt | 280 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |