CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Mitsubishi Electric |
| Kapabilitet | SD430, XD430, XD430U, XD435 |
| Lampens levetid | 4000 t |
| Pæreeffekt | 184 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 95 mm |
| Vægt | 120 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 95 mm |
| Pakkevægt | 220 g |