CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - Epson PowerLite 76C, 77, 77C, 78, Home Cinema 700, S5, S6, W6\n\n- EMP-X5E, EX21, EX30, EX50, EX70, EB-X6, EB-S6, EMP-S5, EMP-X5, EMP-S52, EB-S62, EH-TW420, EB-X62, EMP-260, EMP-X52, EB-W6, EMP-S6, EB-TW420, EMP-77C |
| Lampens levetid | 2000 t |
| Pæreeffekt | 170 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 400 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |