CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | EB-X9, EB-X10, EB-W10, EB-W9, EX-5200, EX-3200, EX-7200EB-S92, EB-X92, EB-S10, EB-S9 |
| Lampens levetid | 4000 t |
| Pæreeffekt | 200 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Højde | 140 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Vægt | 400 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |