Projector Lamp for Vivitek
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Vivitek |
| Kapabilitet | DH833, DW832, DX831, DX83AAB, DU857 |
| Lampens levetid | 2000 t |
| Pæreeffekt | 310 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 250 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 370 g |