Projector Lamp for Mitsubishi
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Mitsubishi Electric |
| Kapabilitet | XD8600U, XD8700U, WD8700U |
| Lampens levetid | 4000 t |
| Pæreeffekt | 350 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Højde | 140 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 300 g |