Projector Lamp for Epson
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | EB-Z8000W, EB-Z8050W |
| Lampens levetid | 3500 t |
| Pæreeffekt | 330 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 340 mm |
| Højde | 140 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Vægt | 400 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 340 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 600 g |