Projector Lamp for Canon
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | LV-WX300ST, LV-X320 |
| Lampens levetid | 3000 t |
| Pæreeffekt | 210 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 400 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 500 g |