Projector Lamp for BENQ
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 100 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 200 g |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 100 g |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 200 g |