CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Sony |
| Kapabilitet | VPL-CH350, VPL-CH353, VPL-CH355, VPL-CH358 |
| Lampens levetid | 3000 t |
| Pæreeffekt | 250 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 300 g |