CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | EB-G7900U, EB-G7905U, EB-G7500U, EB-G7805, EB-G7400U |
| Lampens levetid | 3000 t |
| Pæreeffekt | 400 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 300 g |