CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | EB-1450Ui, EB-696Ui, EB-1440Ui, EB-1460Ui |
| Lampens levetid | 2000 t |
| Pæreeffekt | 268 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Højde | 140 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 300 g |