CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | NEC |
| Kapabilitet | P502H, P502W, P502HL |
| Lampens levetid | 5000 t |
| Pæreeffekt | 375 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 280 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 300 g |