CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Hitachi |
| Kapabilitet | CP-WX8, CP-X2520, CP-X3020, CP-X7, CP-X8, CP-X9, ED-X50, ED-X52 |
| Lampens levetid | 5000 t |
| Pæreeffekt | 200 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Højde | 140 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Vægt | 400 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |