CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | NEC |
| Kapabilitet | NP300, NP400, NP400G, NP410W, NP500, NP500G, NP500W, NP500WG, NP500WS, NP510W |
| Lampens levetid | 3000 t |
| Pæreeffekt | 275 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Højde | 140 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Vægt | 400 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |