CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Vivitek |
| Kapabilitet | DW882ST, DX813, DX881ST, DW814 |
| Lampens levetid | 3500 t |
| Pæreeffekt | 240 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 100 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |