CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | WUX450 |
| Pæreeffekt | 250 W |
| Pærens levetid (økonomisk brug) | 3000 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 80 mm |
| Højde | 140 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Vægt | 250 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 300 g |