Celexon MultiCel 63100W - beslag - for projektor
Præstation
| Monteringstype | Loft |
| Maksimal vægtkapacitet | 25 kg |
| Produktfarve | Hvid |
| Teleskopisk | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 15° |
| Afstand til væggen (min.) | 3,6 cm |
| Afstand til væggen (maks.) | 10 cm |
| Loftsmontering rørlængde (maks.) | 100 cm |
| Loftsmontering rørlængde (min.) | 63 cm |