HUMLY ROOM DISPLAY
Display
| Skærm diagonal | 20,3 cm (8") |
| Skærmopløsning | 1024 x 768 pixel |
| Skærmteknologi | LCD |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| LED-baggrundsbelysning type | RGB dynamisk |
| Billedformat | 4:3 |
| Skærmoverflade | Mat |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Kapacitiv |
Design
| Husets farve | Sort |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Certificering | CE, FCC, IC, MIC, BSMI, NCC |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
Kamera
| Indbygget kamera | Ingen |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ad, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11az, IEEE 802.11b, IEEE 802.11d, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h, IEEE 802.11i, IEEE 802.11j, IEEE 802.11k, IEEE 802.11mc, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.11s, IEEE 802.11u, IEEE 802.11v, IEEE 802.11w, IEEE 802.1AE, IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1Qau, IEEE 802.1Qav, IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.1Qbb, IEEE 802.1Qbg, IEEE 802.1Qbv, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1af, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1as, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Firmware kan opgraderes på følgende måder | Automatisk opgraderingsguide, Netværk, USB |
Porte & Grænseflader
| USB-port | Ja |
| USB porttype | USB Type-A |
| Antal RJ-45-porte | 1 |
Strømstyring
| Strømkilde type | PoE |
| USB-ladespænding | 12 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 183 mm |
| Dybde | 28,7 mm |
| Højde | 157 mm |
| Vægt | 650 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 245 mm |
| Pakkedybde | 202 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 720 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Hurtig start guide | Ingen |
| Brugervejledning | Ingen |
| Monteringssæt | Ja |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 5 År |
Logistik data
| Ydre emballage nettovægt | 720 g |