Yealink SIP-T34W
VoIP-telefon med opkalds-ID - 5-vejs opkaldskapacitet
Design
| Produkttype | IP telefon |
| Håndsæt, type | Forbundet håndsæt |
| Produktfarve | Sort |
Telefonfunktioner
| Antal linjer | 4 Linier |
| Telefonsvarer | Ja |
| Hot desking | Ja |
| Genopkald | Ja |
| SIP registrator server | Ja |
| Konferenceopkald | Ja |
| Tilbageværende opkald | Ja |
| Nummervisning | Ja |
| Kapacitet for telefonbog | 1000 entries |
| Samtaleparkering | Ja |
| Besvar opkald | Ja |
| Opkaldsparkering | Ja |
| Antal VoIP-konti | 4 |
| Hurtigopkald | Ja |
Administrationsfunktioner
| Integreret telefonsvarer | Ja |
| Indikation af voicemail | Ja |
Display
| Skærm | LED |
| Skærm diagonal | 6,1 cm (2.4") |
| Skærmopløsning | 320 x 240 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
Lyd
| Højttalertelefon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ja |
Strømstyring
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -30 - 70 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 212 mm |
| Dybde | 186 mm |
| Højde | 146 mm |
| Pakkebredde | 238 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 103 mm |
Emballage indhold
| Antal medfølgende håndtag | 1 stk |