Poly Trio C60 NR
til Microsoft Teams - VoIP-telefon til konferencer - med Bluetooth interface - 5-vejs opkaldskapacitet
Funktioner
| Produkttype | IP konferencetelefon; IP konferencetelefon |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget skærm | Ja; Ja |
| Skærmtype | LCD; LCD |
| Skærm diagonal | 12,7 cm (5"); 12,7 cm (5") |
| Skærmopløsning | 720 x 1280 pixel |
| Berøringsskærm | Ja; Ja |
| Voice codecs | G.711a, G.711u, G.719, G.722, G.722.1, G.722.1C, G.729ab, OPUS, iLBC; G.711a, G.711u, G.719, G.722, G.722.1, G.722.1C, G.729ab, OPUS, iLBC |
| Wi-Fi | Ja; Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n); 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ja; Ja |
| Bluetooth-version | 4.2; 4.2 |
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet; Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s; 10,100,1000 Mbit/s |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja; Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA2-Enterprise, EAP-TLS, HTTPS |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja; Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal RJ-45-porte | 2; 2 |
| USB-port | Ja; Ja |
| USB version | 2.0; 2.0 |
| USB-stik type | Micro-USB B, USB Type-A; Micro-USB B, USB Type-A |
| Antal USB-porte | 2; 2 |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 383 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Højde | 332 mm |
| Vægt | 950 g |
| Pakkebredde | 483 mm |
| Pakkedybde | 115 mm |
| Pakkehøjde | 394 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45), USB; LAN (RJ-45), USB |
Logistik data
| UNSPSC-kode | 43191511 |
| Oprindelsesland | Kina, Mexico |
| Pallens bruttovægt | 357 kg |