Mitel RFP 44
Trådløs VoIP telefon basisstation
Præstation
| Antal kanaler | 4 kanaler |
| GAP kompatibel | Ja |
| Komfort støjgeneration (CNG) | Ja |
| Registrering af stemmeaktivitet | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | 802.1x RADIUS |
| Voice codecs | G.711, G.722, G.729ab |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren, Imiteret læder |
| Sikkerhed | IP20 |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Certificering | UL94 HB 2014/53/EU (RED) 2011/65/EU (RoHS) EN 301-489-1, 6 EN 301 406 EN 50385 EN 60945 :2002 (Clause 1C, EMC only) AS/NZS 4771 EN 60950-1 AS/NZS 60950–1 |
Strømstyring
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Indgangsspænding | 37 - 57 V |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 34 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 15 - 95% |
Vægt & størrelser
| Dimensioner (BxDxH) | 150 x 40 x 150 mm |
| Vægt | 327 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |