Logitech Tap Scheduler Purpose-Built Scheduling Panel for Meeting Rooms
videoconference-enhed
Præstation
| Bluetooth | Ja; Ja |
| Bluetooth-version | 5.0; 5.0 |
| Produktfarve | Hvid |
Design
| Husets farve | Hvid |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Accelerometer | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
Kamera
| Indbygget kamera | Ingen |
Lyd
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen; Ingen |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja; Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s; 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ja; Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac); 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3af; IEEE 802.3af |
| Sikkerhedsalgoritmer | 128-bit AES; 128-bit AES |
Display
| Skærmteknologi | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærm diagonal | 25,6 cm (10.1"); 25,6 cm (10.1") |
| Skærmopløsning | 1280 x 800 pixel; 1280 x 800 pixel |
| Betragtningsvinkel | 85° |
| Berøringsskærm teknologi | Kapacitiv |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Berøringsskærm | Ja; Ja |
| Skærmens lysstyrke | 400 cd/m²; 400 cd/m² |
| Fedtafvisende belægning | Ja; Ja |
Computersystem
| VESA montering | Ja; Ja |
Logistik data
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 358 mm; 358 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 199 mm; 199 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,66 kg; 4,66 kg |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 260 mm; 260 mm |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C; 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C; -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 95%; 10 - 95% |
Strømstyring
| Strømkilde type | PoE; PoE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 246,2 mm; 246,2 mm |
| Dybde | 28,5 mm; 28,5 mm |
| Højde | 165 mm; 165 mm |
| Vægt | 700 g; 700 g |
| Pakkebredde | 247 mm |
| Pakkedybde | 346 mm |
| Pakkehøjde | 93 mm |
| Pakkevægt | 2,17 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 247 mm |
| Pakkedybde | 346 mm |
| Pakkehøjde | 93 mm |
| Pakkevægt | 2,17 kg |
Emballage indhold
| Monteringssæt | Ja; Ja |
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja; Ja |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Emballageindhold | Logitech Tap Scheduler Fleksibel montering (glas/gipsvæg) Hjørnemonteringstilbehør Beslag til montering på lodrette stolper Monteringsbeslag Brugervejledning; Logitech Tap Scheduler Fleksibel montering (glas/gipsvæg) Hjørnemonteringstilbehør Beslag til montering på lodrette stolper Monteringsbeslag Brugervejledning |