Logitech Rally Board 65
videoconference-enhed
Præstation
| Bluetooth | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Produkttype | System til gruppevideokonference |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| PTZ-kontrol | Ja |
Video
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Maksimal videoopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-Ready | Ja |
| Understøttede videotilstande | 720p, 900p, 1080p, 1440p, 2160p |
| Maksimum billedhastighed | 30 fps |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangsspænding total harmonisk forvrængning (THD) | 2% |
| Lydstråleformning | Ja |
| Mikrofon pick-up rækkevidde | 7 m |
| Driver diameter | 7 cm |
| Udgangseffekt (RMS) | 8 W |
| Lydforstærker | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal HDMI-udgangsporte | 1 |
| Antal HDMI-indgangsporte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Line-out (højttaler) | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 256-bit AES |
Kamera
| Zoom kapacitet | Ja |
| Digital zoom | 4x |
| Billede sensor størrelse | 1" |
| Horisontalt synsfelt | 103,3° |
| Vertikalt synsfelt | 60,7° |
| Synsfelt, diagonalt | 115,7° |
| Lukker til beskyttelse af kamera | Ja |
| Privatlivskamera | Ja |
| Privatlivets fred type | Privatlivsnedlukning |
Display
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Skærm diagonal | 165,1 cm (65") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Kontrastforhold (typisk) | 5000:1 |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærmstype | Infrarød |
| Skærmens lysstyrke | 400 cd/m² |
| Fedtafvisende belægning | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
Mikrofon
| Mikrofon sensitivitet | -36 dB |
| Mikrofon frekvens | 90 - 16000 Hz |
Computersystem
| VESA montering | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
Strømstyring
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1500 mm |
| Dybde | 76 mm |
| Højde | 989 mm |
| Vægt | 46 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 220,7 mm |
| Pakkedybde | 1675,7 mm |
| Pakkehøjde | 1163,3 mm |
| Pakkevægt | 63 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Strømkabellængde | 3 m |
| Monteringssæt | Ja |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |