Digital Matter Remora3
GPS/GLONASS/GALILEO/BeiDou/QZSS-sporingsenhed
| Produkttype | GPS/GLONASS/GALILEO/BeiDou/QZSS-sporingsenhed |
| Modtager | SONY CXD5612 |
| Grænseflade | 4G, Bluetooth |
| Nøjagtighed | Position - 1 m |
| Sporings Følsomhed | -149 dBm |
| Antenne | Indbygget |
| Egenskaber | Indbygget LTE-modul, NB-IoT support, nano-SIM-åbning, GNSS assistance, IP68 support, 3D accelerometer, indbygget temperatur, Auto-APN analyse, overvågning af batterilevetid, geofence advarsler, indbygget geofencing, støddetektion, intelligent strømstyring, periodisk/bevægelsesbaseret tracking, forebyggende vedligeholdelse, rotationstælling, driftstidsmonitorering, søvnmodus, manipulationsadvarsel, tyveri tilbagevinding, spidsdetektion, AES-256-kryptering, hastighedsvarsel, rejserapporter |
| Type | D-type |
| Nødvendigt antal | 2 |
| Driftstid (op til) | 20 år |
| Design-udseende | IK07 kabinet, stærk kasse |
| Bredde | 22.2 cm |
| Dybde | 9.1 cm |
| Højde | 4.1 cm |
| Vægt | 430 g |
| Service & Support | 2 års garanti |
| Min. driftstemperatur | -30 °C |
| Maks. driftstemperatur | 60 °C |