Front Camera for Samsung
Funktioner
| Produkttype | Kameramodul |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Samsung Galaxy A7 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 40 mm |
| Højde | 60 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Antal | 1 |