CoreParts MSPP2820 reservedel til mobiltelefon Batteri Sort
Funktioner
| Produkttype | Batteri |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterispænding | 3,8 V |
| Batterikapacitet | 1400 mAh; 5,89 Wh |
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 50 mm |
| Højde | 60 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 4 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
Andre funktioner
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Galaxy S III Mini (S3 Mini) I8190 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |