Gembird USB-A 5V 2.4 A czarna
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Oplader type | Indendørs |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 1 |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overbelastning, Kortslutning |
Design
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 / 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.3 A |
| Udgangsstrøm (5V) | 2,4 A |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 45 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Hængende boks |