Apple iPhone 12 Back Glass
Funktioner
| Produkttype | Cover til bagside |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone 12 |
| Produktfarve | Blå |
Vægt & størrelser
| Bredde | 250 mm |
| Højde | 400 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |