Ambient light sensor for
Vægt & størrelser
| Bredde | 40 mm |
| Højde | 40 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 30 g |
| Bredde | 40 mm |
| Højde | 40 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Vægt | 20 g |
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 30 g |