Upper Fuser Roller
Funktioner
| Type | Valse |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Sort |
| Kapabilitet | FS-4200DN, FS-4100DN, FS-4300DN |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 45 mm |
| Dybde | 305 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 970 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 302 mm |
| Pakkedybde | 48 mm |
| Pakkehøjde | 46 mm |
| Pakkevægt | 98 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |